Надзвичайне мистецтво оригамі

Богомол

Я думаю, практично кожен з нас в дитинстві займався орігамі – робив кораблики, літачки, дівчатка – тюльпани тощо. Але мало для кого оригамі стало справою всього життя. Одним з них є вчитель хімії Адам Трем, що весь свій вільний від роботи час присвячує саме оригамі.

Займається він цим мистецтвом вже декілька років, і з кожною фігуркою його оригамі стають все складніше і цікавіше. У його колекції ми можемо побачити і тварин, і рослини, а також людей і особливо багато…динозаврів, яких Адам просто обожнює!

Ангел

У його роботах особливо багато дуже точних згинів, що максимально реалістично (наскільки це можливо для оригамі)відображають ту чи іншу фігуру.

На початку свого захоплення оригамі Адам Трем брав схеми для своїх робіт у інших майстрів, на даний момент роботи Адама унікальні – за його особистим дизайном!

Динозавр
Іхтіозавр

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>