Мистецтво: З ним варто познайомитись?

Воробус і мистецтво
Доброго дня читачі журналу про мистецтво!

До недавнього часу Воробус навіть і не знав що таке мистецтво. Потім моє життя кардинально змінилося, я завів блог (такий собі щоденник, де я пишу щось про шось) і вирішив спробувати писати про мистецтво.

Нудно було, ой як нудно, думав не витримаю того, але…

Багато читав різних визначень цього поняття і дійшов висновку, що мистецтво – це вміння добре щось робити. Хтось вміє робити фігурки з пластиліну, хтось собак розводити, хтось куховарити,  хтось добре п’є пиво, хтось добре грає на гітарі, а хтось кохає.

Чому кохання – це теж мистецтво? А чому б і ні? Ви що думаєте сьогоднішня молодь вміє кохати? Повторюю, кохати, а не любити. Бо знаєте як це трапляється, зустрічаються, ніби люблять один одного, а насправді це лише симпатія.

Слова «кохаю» треба казати лише тоді, коли дійсно відчуваєш що це твоя половинка з якою готовий прожити все життя. Ви не дивуйтеся, щось мене трохи на романтику потягнуло.

Так от про мистецтво. Не секрет, що Воробус любить футбол, кіно, подорожі, але ж є й інші види мистецтва.

От буквально нещодавно мені довелося побувати на літературних читаннях, концерті фортепіанної музики. Колись думав що це нудне заняття, як люди можуть цим займатися? А таки можуть і коли бачиш як люди віддаються своїй справі ти розумієш, що воно того вартує.

Я навіть бува подумав а чи мені книжку не написати часом? А чого б і ні? Правда це лише би була згадка для мене що я це пробував.

Відкрию вам маленький секрет, колись мріяв стати музикантом. Через різного роду причини грати на музичних інструментах особливо не вмію, тому хоч якось втілюю свою мрію в життя тим, що співаю де лише можна. А чому б і ні? Не сидіти ж пиво пити, говорити на непотрібні, боянисті теми, а краще взяти і співати.

Хоча, все може змінитися і я таки на чомусь зіграю, лише б на нервах це доводилося робити.

Не треба боятися спробувати те, чого ще не пробували. От стартує лижний сезон, люди бояться кататися, але ж пробувати то не пробували. Лижі – це теж мистецтво.

Любіть мистецтво, втілюйте свої мрії в життя, читайте публікації від Сашка і все буде добре.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>