Мистецтво ”темарі”

Кульки темарі
Напередодні Нового Року хочу розказати вам про стародавнє японське мистецтво ‘’Темарі’’, яке може бути корисним для декорування вашої оселі до новорічних свят.

Темарі – це техніка вишивки кульок різнокольоровими нитками.

Все починалося з того, що такі кольорові кульки використовували, як іграшки для дітей. Пізніше ці шари використовували для ігор ногами, а також як інструмент для жонглювання руками.

Пізніше японці зрозуміли суть цієї неймовірної краси. Приблизно з 15 століття нашої ери кулі темарі використовуються виключно як декоративні елементи.

Зараз це мистецтво популярне у всьому світі, а у Японії при підтримці Японської Асоціації темарі відкриваються спеціальні школи, де навчають цьому мистецтву.

Ну а якщо і ви хочете спробувати зв’язати таку кульку, то пам’ятайте, що процес створення таких  кульок зовсім не простий. Крім таланту вам ще знадобиться значна кількість часу. Але хто не пробує, у того нічого і не виходить.

Ну а зараз пропоную переглянути роботи такої собі бабусі Акуі, які вона зв’язала за остання два роки.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>