Мистецтво сну по-віденські


Згадайте, дорогі читачі, як, після обідньої перерви на роботі, нам всім хотілося б хоча трошки поспати, а потрібно в напівсонному стані повертатися до робочого процесу. Так от, в Австрії винайшли оригінальне і дієве рішення цієї проблеми і відкрили у Відні студію сну “Reflexia”.

Там під час обідньої перерви ви можете солодко поспати (сеанс сну продовжується 30 хвилин), а вже після того, як ви відпочинете, вам запропонують підкріпитися смачним обідом для підняття сил перед продовженням робочого дня.

Для комфортного сну обладнані спеціальні, комфортні ліжка, а сам процес сну відбувається під ритми класичної музики. Причому гучність і тембр музики налаштовуються автоматично під ваш сон, в залежності від характеру вашого дихання, або, можливо, хропіння під час сну. Це робиться з метою, щоб ви не прокинулися раніше.

Такий солодкий сон разом з обідом коштує 11 Євро.

Відвідувачі цієї студії говорять, що це справді діє, і після такого сну вони почувають прилив сил і наснаги для подальшої роботи. Також більшість з них здивовані, що за 30 хвилин можна добре відпочити, але визнають, що цей сон творить дива.

Якщо будете у Відні, обов’язково завітайте у цю студію, щоб насолодитися мистецтвом сну. Вважаю, що це “винахід” справді вартий уваги. Якщо хтось з вас попаде у цю студію, поділіться враженнями у коментарях.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>