Мистецтво шибарі

ШибаріCьогодні я хочу вам розказати про багатьом не зрозуміле мистецтво – Шибарі.

Це мистецтво еротичного бандажу – зв’язування партнера, яке народилося в Японії.

В стародавній Японії дуже велике значення приділяли бандажу, але раніше це мистецтво використувалося тільки під час війн, для Правильного зв’язування полонених. Для правильного бандажу існують певні канони – матеріал мотузки, товщина, певні допустимі види зв’язування.

Але з зростанням популярності театру кабукі, це мистецтво змінює свій характер і з’являється шибарі – мистецтво японського бандажу естетичного, а згодом і еротичного характеру.

Звісно, багато з вас, хто читає ці строки, можуть жахнутися, як фактично обмеження волі людини може вважатися мистецтвом. Але не забуваємо, що Японія – дуже особлива нація в плані традицій.

Але основна ідея шибарі – це не обмеження волі, а навпаки, -  духовне звільнення партнера від певних комплексів. Ну а мистецтво тому, що потребує складної і філігранної роботи.

Одним з найважливіших чинників у роботі майстра шибарі – це постійний точковий контакт з партнером для безпечного зв’язування партнера, не спричинити йому больові відчуття; допускається тільки певний массаж тіла за допомогою мотузок.

Ось таке воно шибарі, – цікаве і незвичне мистецтво. Приймати його чи ні – вирішувати вам.

Особисто я вважаю, що ЦЕ не правильно називати мистецтвом, а от використання методів шибарі у повсякденному житті, я думаю, має право на існування.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>