Мистецтво квілінгу

Яблуко

Сьогодні ми з вами познайомимося з таким видом мистецтва, як квілінг. І допоможе нам у цьому турецька майстриня Сена Руна.

Якщо ще хтось не в курсі, то скажу, що квілінг – це вироби з паперу, а саме з його порізаних і скручених різнокольорових частинок.

Роботи Сени відрізняють її неповторний стиль – доволі складні паперові скрутки для майбутніх робіт і унікальний підбір кольорів.

Почалося все з простого хобі, Сена Руна шукала по інтернет-сайтах, чим же зайняти себе у вільний час. І ось побачила вироби у техніці квілінг. Дуже довго у неї нічого не виходило, але вона відчула, що це для неї, тому читала дуже багато додаткової літератури і майструвала, доки, нарешті не вийшло!

Маленький принц

Своє натхнення майстриня черпає з усього, що її оточує – літак у небі, чашка кави тощо. Але найбільше їй подобається створювати унікальні серця, які, в принципі, люди найбільше і купують у неї, адже це прекрасний додаток до слів ‘’Я тебе кохаю’’!

Серце
На сьогоднішній день квілінг повністю забезпечує Сену, що дозволило їй звільнитися з роботи і повністю присвятити себе улюбленій справі.

Середній розмір робіт майстрині складає 25×25 см., а вартість її робіи від 80 доларів.

До речі, пропонує вона свої роботи саме через мережу інтернет, так що може і вам пощастить натрапити на її роботи і зробити приємний сюрприз рідним людям.

Перо

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>