Мистецтво кохання

Мистецтво кохання

Сьогоднішня стаття буде дуже незвична і не журнального формату. Але мені дуже хочеться виплеснути свої думки на волю, і наш журнал в цьому мені сьогодні і посприяє. А поговоримо ми сьогодні про вічне почуття – Кохання!

Я дуже давно хотів поділитися своїми думками з цього приводу; і ось зараз, вже втретє я знову КОХАЮ, і саме тому я вирішив написати даний пост.

Спочатку, я би хотів зачепити тему, а чи кохання, воно одне єдине, чи, все-таки, може виникати багато разів? Більшість моїх друзів, знайомих і рідних є одинаками в цьому плані, фактично ж перші стосунки з дівчиною вилилися у них у щасливу сім’ю і прекрасних дітей!

Але є і значна категорія людей, до якої належу і я, у яких стосунки з дівчиною вже далеко не перші, але кожного разу для мене це були не просто стосунки, а дещо більше – кохання? Більшість моїх друзів впевнені, що, якщо хлопець зустрічається з дівчиною, і потім вони розходяться, або ж почуття взагалі не взаємні, що це не можна назвати коханням. Бо кохання, почуття апріорі, – взаємне!

Зараз мені було дуже цікаво озирнутися назад стосовно моїх стосунків з дівчатами. І я з впевненістю можу сказати для себе, що:

-          невзаємне кохання – це теж Кохання!

-          Кохання може проходити і починатися нове!

І ще, якщо ви по-справжньому кохали, ви ніколи не зможете забути цю людину – викинути її зі свого серця, це неможливо! Але саме ці приємні емоції спогадів здатні робити нас сильнішими і надавати наснаги на майбутнє!!! (на мою думку, спогади – це не завжди погано, головне їх правильно використовувати).

У зв’язку з усім вищесказаним мене цікавить два питання, на які я хочу відповісти разом з вами.

Перше, як зрозуміти, що саме ці почуття приведуть вас до щасливої сім’ї? Раніше саме над цим питанням я ніколи не замислювався. І ось нещодавно я почув історію кохання відомого всім Стіва Джобса. Коли Стів підійшов в перший раз з нею познайомитись, вона не дуже відреагувала  на його залицяння. І тоді Стів задав собі дуже цікаве питання, а як би він повів себе у цій ситуації, якщо би це був останній день на Землі? І тоді він зрозумів, що саме вона – його половинка і за допомогою певних чоловічих хитрощів продовжив знайомство.

І тут ми плавно підходимо до другого питання, навіщо нам це не взаємне кохання, навіщо так Господь Бог нас випробовує? Ключове слово  - якраз випробовує! Якщо ви не можете ствердно відповісти на це питання Стіва Джобса, і впевнені, що ви кохаєте, просто прийміть ці прекрасні почуття! (я впевнений, що кохання не буває нещасливим!) і саме Бог підкаже вам, як з ними жити далі.

Кохання завжди робить нас мудрішими, сильнішими і щасливішими, а, отже, з кожним етапом таких стосунків всебічно розвиває вашу особистість! І ось на одному з таких етапів ви можете з легкістю дати ствердну відповідь на питання Стіва Джобса.

Щодо мене, я не можу зараз дати конкретну відповідь на питання Стіва, реально – не можу, але це і не є погано. Я знову поринаю у ці прекрасні почуття, щоб, все-таки, знайти відповідь на це питання стосовно коханої людини. І можу обіцяти сам собі, що з сьогоднішнього дня я буду радіти коханню кожного дня і більше ніколи не буду страждати через кохання, бо це великий гріх перед Богом і перед собою!

Звісно ж, говорити про кохання можна нескінченно, але саме ці його грані я хотів сьогодні поговорити.

Саме головне, що хочу вам побажати – не бійтеся кохання, кохайте, шукайте, і ви неодмінно будете коханими!

P.S. Все вище сказане – це всього лиш мої тверді переконання, стосовно яких було би дуже цікаво почути вашу думку, шановні читачі. Залишайте свої коментарі!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>