Мистецтво і пісок

Геометрія на піскуЯ вже розповідав на сторінках журналу про дивовижні скульптури з піску, що були продемонстровані цього року в Англії.

І хоч пісок – доволі нестабільний матеріал для творчості, все більше митців використовують його для своїх робіт. Як зазначають більшість митців, мистецтво зараз так само швидко змінюється, як і пісчінки під впливом вітру заміняють одна одну, або взагалі змиваються у море. Так що використання піску тут має дуже символічний характер.

Сьогодні на прикладі конкретних митців ми ширше розкриємо тематику піщаного мистецтва.

Нещодавно на пляжі Arromanche у Франції британці Енді Мосс і Джеймі Уардлі створили дуже цікаву візуалізацію людських силуетів.

Свій проект вони назвали Fallen і створили вони його на підтримку миру у всьому світі. А у своїй роботі вони хотіли передати, що чекає на людство, якщо війни у світі не припиняться. Загалом на пляжі було створено більше 9000 малюнків людських силуетів.
Візуалізація людини
Далі переходимо до більш старовинного мистецтва – малюнки за допомогою прінтів.

Їх власноруч виготовляє Ахмад Надальян а потім з їх допомогою наносить чарівні малюнки риб, ящірок, крабів і інших мешканців тваринного світу на пісок. І не біда, що такі малюнки довго не живуть; свою творчість він вважає ритуалом підношення Землі, яка забирає ці малюнки собі за допомогою приливів і вітрів.
Малюнок-принтЯщірки
Американець Кельвін Сайберт спеціалізується на створенні піщаних геометричних фігур і різних конструкцій з них. Він займається піщаним мистецтвом вже більше 30 років.
Геометричний замок
Британець Евертон Райт працює у багатьох сферах  мистецтва, таких як дизайн, скульптура, фільми і інсталяції. Складно повірити, але проект свого малюнка-інсталяції на піску він розробляв близько восьми років.
Витоптування малюнка
Особливість цього малюнку у тому, що створили його прості люди і навіть… коні. Коні у даному випадку використовувалися для витоптування ліній.
Коні-живописці
Ось такий він – дивовижний, швидкоплинний і ‘’живий’’ ПІСОК.

Можливо, для декого з вас він стане шляхом до успіху.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>