Мистецтво Амігурумі

Зайці
З кожним днем все більше дивуюся креативності японців. Крім величезних досягнень у сфері науки і техники, японський народ – носії величезного пласту оригінальних і цікавих напрямків мистецтва. Ми вже розповідали у нашому журналі про такі види японського мистецтва, як Kintsugi, Фурошикі, Тамбо, Темарі. А сьогодні поговоримо про Амігурумі.

Амігурумі – це японське мистецтво в’язання маленьких, мягких іграшок. Частіше всього Амігурумі – це симпатичні і веселі звірі, такі як кішки, лиси, ведмеді, зайці тощо. Але  серед виробів амігурумі зустрічаються і такі цікаві елементи нашого життя, як головні убори, тістечка, овочі і фрукти. Також саме в Японії дуже популярні іграшки амігурумі з героями японських мультфільмів. Використовуються такі вироби як для гри, так і в якості елементів декору, тому амігурумі буде прекрасним подарунком як для дітей, так і для дорослих.
Черепаха
Предмети амігурумі в’яжуться в основному крючком, але можна в’язати і спицями. Крім того, якщо ви вирішили зв’язати амігурумі, вам знадобляться: пряжа невеликої товщини, вата, поролон чи синтепон, пуговиці, бісер. Також часто такі іграшки додатково розмальовують, тому вам можуть знадобитися також маркери, фломастери і т.п.
Лягушка
Особливістю створення амігурумі є те, що практично завжди частини іграшки створюються окремо, а потім з’єднюються разом. Також фахівці з амігурумі радять особливу увагу приділяти обличчю іграшки, так як саме воно створює її характер.

Якось так повелося, що звірі или чоловічки амігурумі, зазвичай, мають велику голову на тілі з маленькими кінцівками, що додає їм цікавий, милий і неймовірно зворушливий вигляд. В принципі, саме неймовірна зворушливість створінь амігурумі стала головною причиною їх популярності у всьому світі!
Ляльки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>