Мистецтво футболу

Доброго дня, мене називають – Воробус і сьогодні я з вами подискутую на таку тему, як футбол і мистецтво. Тобто, чи футбол дійсно є мистецтвом.

Коли нещодавно у мене брали інтерв’ю, то запитали який зміст я вкладаю в слово “мистецтво”. Чесно скажу, не знав що тоді відповісти, бо не знав точного визначення мистецтва. Це, якщо говорити на хлопський розум – все що є навколо нас.

Тому, футбол також можна назвати мистецтвом. Хто добре знає Воробуса, той може сказати про мене, що я дуже люблю футбол. Колись більше любив його дивитися, зараз більше подобається грати в цю гру. І хоч результати бувають різними, але я стараюся після кожної гри аналізувати свої помилки.

Кілька років тому до мене звернувся один пан (ім’я з етичних норм називати не буду) з проханням навчити його грати у футбол, бо в нього ніяк не виходить.

Гаразд, я пообіцяв йому дати основні тези гри, єдине що просив людину, так це приходити вчасно на заняття, не пропускати їх і, якщо щось не зрозуміло, питатися.

На перших порах все було добре, навчання проходило, але згодом почалися пропуски занять, відпрошування, і я зрозумів що юнаку краще піти побухати, на диско, але не на футбол. Виходить так він хотів навчитися грати в гру мільйонів.

А колись, як просив щоб допомогти, бо всі однолітки грають в гру, а він ходить як курка за качками, які плавають.

До чого я це все веду? Людина, яка хоче чогось навчитися буде прагнути цього і вдень, і вночі. Ви думаєте у Воробуса все так зразу виходило? Навпаки, на мене постійно кричали, звинувачували у поразках, я злився, але тепер  дякую цим людям за підказки, без них я би нічого не навчився. Та і чесно, досі вчуся азів футболу, є до чого прагнути.

Мистецтво – це досконале вміння в якійсь справі, галузі. Тому, футбол також можна вважати мистецтвом.

Любіть футбол, любіть життя і не лінуйтеся…  

 

Мистецтво футболу: 2 коментаря

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>