Лісові хащі з старих книжок

Книга

На сьогоднішній день художники дуже часто використовують у своїх роботах старі книжки. Але завжди знаходиться, хтось, хто відкриває нові грані використання всім відомих речей. Сьогодні мова піде про художницю з США – Ісобель Оузман.

Ісобель – талановита художниця з Сіетлу з старих непотрібних книжок створює монохромні 3-D композиції; вона створює чарівні лісні хащі, як так і манять нас до середини. Свій проект вона назвала ‘’AltaredBooks’’

Cама художниця розповідає, що з дитинства захоплюється книгами і казками. Саме це і спонукало її зайнятися цим мистецтвом. Ісобель дарує нікому не потрібним книгам друге життя, вирізаючи з них лісні сюжети.

Дівчина у лісі

Для створення своїх шедеврів вона використовує зверх точний ніж X-Acto, чорнильну ручку Micron, акварель і клей. Щоб виготовити одну таку роботу, потрібно біля 2-ох місяців. Коштують, як ви вже здогадалися, такі композиції недешево – близько 500 Євро.

Ліс

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>