Китайська чайна церемонія у Львові

Чайна церемонія
Вчора я вирішив відвідати справжню китайську чайну церемонію, що проходила в етно-ембіент просторі  ‘’Макоча’’, по сумісництву – чайній, і знаходиться цей Простір у м. Львові по вул. Дрогобича, 8.

Пішов я туди передусім, щоб відновити хоча б трохи душевний спокій, ну і звісно дізнатися дещо нове про китайській чай.

Насправді, як сказала сама ведуча церемонії, китайські чайні традиції з натяжкою можна назвати церемонією. Просто китайці показують нам, як правильно заварювати чай, і отримати від нього максимум задоволення!  Повноцінною церемонією можна назвати тільки японську, яка особливо пов’язана з дзен і буддистськими традиціями.

Але повернемося до китайського чаювання. Пили ми два види чаїв – шу (чорний) пуер і улун. Чай більше сподобався шу пуер, а от процес приготування і подачі – набагато цікавіший для чаю улун – крупно листового чаю (китайці назвали її Гунфу Ча).

Взагалі дві години промайнули надзвичайно цікаво, швидко, і головне – у душевній гармонії з самим собою і людьми, що мене оточували.

Що для себе зрозумів під час чаювання – по-перше, більше цінити чай, який є невід’ємним атрибутом нашого  життя; ну і по-друге – чай прекрасний засіб для зближення людей, недарма у Китаї особливо пропагуються і цінуються чаювання з рідними і друзями, про яких, що гріха таїти, ми часто забуваємо у буденності життя.

Я зумисно не розкриваю всіх подробиць нашого чаювання, адже чайні зустрічі у Макочі будуть продовжуватися, і кого з львів’ян чи майбутній гостей нашого міста зацікавила дана інформація, відпішіть мені через меню ‘’Контакти’’, щоб я міг надати вам інформацію про дату і час майбутніх чайних зустрічей!

P.S. щодо ‘’Макочі’’, чекайте найближчим часом окремий матеріал про цей надзвичайний Простір!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>