Корисний пластик

Пластик

Не секрет, що проблема зі сміттям в Україні зараз, як ніколи актуальна. Але є безліч методів, як зменшити його кількість. Багато хто вже чув про сортування сміття, але в нас тут блог про мистецтво, тому і поговоримо ми сьогодні про корисні вироби з пластикових пляшок.

Пластик розкладається у природі чи не найдовше, то ж чому не змайструвати з нього корисні і гарні речі, які будуть вам служити вірою і правдою!

Наприклад, органайзери різних форм і розмірів. Все що потрібно – відрізати шийку від пляшки, а далі вже – тільки ваша фантазія і кінцеве розуміння, що ж саме ви хочете в них зберігати.

Органайзер

Можливо, вам терміново потрібна стильна шкатулка для подарунку? – І знову, пусті пляшки вам в допомогу. Відріжте дно у двох пляшок і з внутрішньої сторони з’єднайте їх, вшивши блискавку. За потреби, такі шкатулки можна додатково декорувати.

Шкатулка

Якщо ви не маєте, у чому зберігати ваші солодкі шедеври, то у цьому вам допоможуть коробки для тістечок і тортів. У такому пакуванні ви завжди збережете їх свіжими і без проблем зможете транспортувати до місця їх солодкого споживання.

Тістечка

З пляшок можна зробити навіть штори і елементи для зонування простору. Такі штори стануть унікальним предметом інтер’єру і будуть вигравати у вас на сонці яскравими кольорами.

Штори

Любите флору, але нема часу кудись їхати… Зробіть міні сад у себе вдома, в гаражі на заборі. В таких пластикових контейнерах з пляшок можна вирощувати трави, спеції, квіти, ягоди тощо.

Сад

Як бачите, пластикові пляшки можуть стати прекрасним помічником у вашому повсякденному житті і, звісно ж, їх корисні властивості набагато ширші!

Креативних вам ідей і домашнього затишку!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>