Картини з жувальної гумки

Ден Колен

Продовжуємо розповідати вам про цікаве, провокативне, і, для декого – відразливе, сучасне мистецтво. Сьогоднішній наш герой – Dan Colen.

Ден вирішив присвятити своє життя ну дуже вже незвичній справі – створенню картин з жувальної гумки. Як думаю, більшість з вас вже здогадалося,  свої роботи він створює вже з переробленої жуйки.

Причому, спочатку Ден з помічником саме жували гумки, і саме з цього ‘’матеріалу’’ створювали свої роботи. Більшість людей тоді казали, що це просто гидко. Але, як відомо, негативні відгуки теж піднімають рейтинг.

Жуйки

Але команда Дена в деякій мірі прислухалась до відгуків людей, і жувальну гумку вони почали просто нагрівати, що було набагато дієвіше і простіше (до того ж нажувати гумки аж на цілу картину – було надто довгим заняттям).

Правда після цього все одно залишилось багато людей, які вважали таку творчість митця мерзенною.  Але є і багато людей, яким до вподоби такі роботи.

Що і говорити, якщо одна з картин Дена у 2008 році була проданою на аукціоні за 70 000 $.

А що ви скажете про ці провокативні роботи Дена Колена?

Картина з жуйок

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>