Інвалідність – не вирок: жива інсталяція від Бен Карпентера

Бен Карпентер

Сьогодні у нас пост-мотиватор: стаття про молодого таланта Бена Карпентера.

Нажаль, дуже часто у нашому житті ми зустрічаємося в тій чи іншій формі з проблемою інвалідності. Але, якщо років 10-20 назад людям було набагато важче психологічно усвідомити і пережити цей факт, то зараз, на щастя, в Україні і за кордоном росте і розвавається нове покоління людей, які розуміють, що інвалідність – це не вирок, з нею не тільки можна жити, але і розвиватися і впевнено йти до своєї мети. Саме такою яскравою особистістю є молодий Бен Карпентер.

Бен – інвалід з дитинства, діагноз – спинально-м’язева атрофія. Все своє життя він проводить з незмінним механічним другом – коляскою.

mad max

Але Бен не здався на користь хвороби, він поступив і зараз успішно навчається на інженерному факультеті у Флориді. І щоб донести до всіх свій меседж щодо особистого розвитку він вирішив з своєї коляски сконструювати справжню колесницю з анологією з фільму Шалений Макс: Дорога гніву. Ну а сам став Шаленим Максом!

Колесниця

Так, всю роботу Бен виконав самостійно, і дана жива інсталяція стала наглядним прикладом для всіх нас, що не дивлячись ні на які обставини, варто творити, жити і боротися з свій успіх і за своє щастя!

Бойова команда

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>