Інсталяції з деревного вугілля Бака Сон Чі

Cмерч

Cучасний напрямок мистецтва скульптури, якому придумали назву Інсталяція, все стрімкіше шириться світом.

Сьогодні я вам розкажу про унікальні роботи корейського скульптора Бака Сон Чі – літаючі інсталяції з деревного вугілля.

Квітка

При першому погляді на них дивуєшся, як же вони літають у повітрі? Cкладається враження, що закони фізики на них не поширюються.  А коли приглядаєшся, дивуєшся ще більше, адже кожне деревне вугелятко підвішене на нейлонову нитку. Можна собі тільки уявити скільки часу витратив майстер, щоб знайти місце кожному вугольку та і ще правильно підвішати їх всі до стелі.

Cтіл і стілець

Матеріал для своїх інсталяцій був вибраний Баком не випадково. Адже деревне вугілля – це саме те, у що останнім часом перетворюються наші ліси завдяки нерозважливій поведінці людини і заради технічного прогресу. Таким чином Бак Сон Чі хоче показати невід’ємний зв’язок людини і природи і змусити нас жити у гармонії з нею. Недарма більшість його інсталяцій зображують саме флору.

Скульптури Бака одночасно легкі, повітряні і водночас надзвичайно об’ємні, що створює неймовірні і надзвичайні образи!

Колони

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>