”ICamp – 2013”: враження від форуму

Володимир Столбов
26 жовтня 2013 року відбувся черговий offline інтернет форум ‘’ICamp-2013’’, на якому я побував вперше.

Весь форум умовно був поділений на дві частини – як продавати в інтернеті і як просунути свої послуги за допомогою СЕО. Практично ж, було три форумні кімнати – для підприємців, інтернет-маркетинг і інтернет-бізнес. Звісно ж мені, як для починаючого блогера, з усіх питань, що розглядалися на форумі, найцікавішими були питання щодо СЕО – оптимізації.

Щодо загальної організації форуму, абсолютно ніяких нарікань немає. Приміщення для проведення форуму прекрасне, реєстрація була швидкою,  всі лекції розпочиналися вчасно (тільки перша лекція на блоці підприємців трохи затрималася), накриті столи з солодкими наїдками та фруктами, а також чай і кава сприяли приємному спілкуванню в холі під час перерв між лекціями.

Щодо самих лекцій, мушу визнати, що ‘’водички’’ все-таки було багато, але деякі лектори за 30 хвилин давали надзвичайно цікаву і потрібну інформацію. Особливо запам’яталися Олексій Щеглюк, який розповідав про причини невдач просування інтернет-проектів та шляхи для їх вирішення і Володимир Столбов (на фото), що розповідав дуже корисну інформацію для новачків, як підготовити свій сайт до якісного і дієвого просування.

Щодо мінусів проекту – прояви прямої реклами на лекціях. По-перше, вплив прямої реклами для людей стає все меншим, а по-друге, це реально бісило, коли хочеш почути корисну інформацію, а тобі просто рекламують продукт. І честь і хвала тим лекторам, які через свої цікаві і практичні розповіді доносили людям знання, тим самим опосередковано рекламуючи свої продукти, якими багато хто, я впевнений, з задоволенням скористаються.

Також на форумі було надзвичайно багато специфічних інтернет-термінів, деякі з яких навіть я не розумів, хоч вже близько декілька місяців постійно ознайомлююся з сео-форумами в інтернеті. Звісно ж, я розімію, що у щільних рамках форуму пояснювати ці терміни просто немає часу. Але є одне дуже дієве вирішення даного питання, яким я хотів би поділитися з організаторами. Зробити не один, а два окремих форуми – для тих, у кого проекти у мережі ще у стадії розробки або початкового впровадження і для тих, хто вже має певний досвід у веденні сайтів.

Таким чином для учасників обидвох форумів просто не було би непотрібних для них лекцій і вони би отримали справді потрібну і комплексну інформацію.

А на загал, проект ‘’ICamp’’ однозначно заслуговує на увагу тих, хто запроваджує і веде свої проекти у всесвітній мережі.

”ICamp – 2013”: враження від форуму: 5 коментарів

  1. Два роки тому він коштував 150 грн вроді, тем цікавих теж вистарчало особливо тих які стосуються розробки.
    Ну реклама і тоді була, одна лекція, памятаю, то була суцільна ода яка ж мега прекрасна у них компанія(хост центр). Думаю цей втиральщик і цього разу був :)

    Але підняти за два роки ціну зі 150 до 800 грн говорить лише про те що відчули що можна заробити і не більше :(

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>