Хобі, як каталізатор розвитку особистості

Хобі

Щось пробило мене на особисту тематику, і от після вічної теми – Кохання, хочеться поговорити про наші особистості, що дуже сильно виражаються через наші хобі.

Одна моя подруга, яка веде активний і здоровий спосіб життя, недавно додала до своїх інтересів скейтбордінг. На вираз мого захоплення вона відповіла, що їй це дуже подобається, але що це дає їй в житті, в глобальному плані?

Отже, давайте спробуємо разом дати відповідь на це питання. У кожного з нас є певні захоплення, частина з яких переростає у професійну діяльність, а частина так і залишається хобі. Поговоримо саме про хобі, а навіщо вони нам потрібні?

Насправді, я ось так подумав, інколи дійсно важко пояснити, а як ми обираємо наше хобі, і що саме нами керує в цей момент. Є таке дуже хороше слово, як Захоплення, але воно занадто просторове.

Так от, на мою думку, хобі дуже важлива частина нашого життя, так як саме вони найбільше формують нашу особистість, але більшість людей цього не розуміє.

Секрет тут у тому, щоб правильно розподілити ваші хобі на певні групи. Якщо ми говоримо, допустимо, про спорт – тут все зрозуміло – це здоров’я вашого тіла. Якщо ми, наприклад, говоримо вже про танці, то тут все набагато цікавіше. Мені от дуже часто казали, що танці це не моє і навіщо я танцюю; та що і говорити – я і сам собі задавав дуже часто це питання. І ось зараз я зрозумів, що танці стануть сферою моєї професійної діяльності (але не як танцівника, а як танцювального менеджера) і плюс саме танці подарували мені зустріч з прекрасною і неймовірною людиною, яку я дуже кохаю!

Таких от прикладів можна навести безліч – в’язання заспокоює нерви і дає прекрасну можливість побути з собою на одинці (що дуже часто так нам потрібно), малювання розвиває ваше позитивне сприйняття світу, співи завжди дарують нам прекрасний настрій тощо, тощо, тощо.

Отже, займаючись певною справою, просто подумайте, а що для вас вона означає. Насправді, дуже часто бувають протилежні ситуації, наприклад, у нас поганий настрій, нам терміново потрібно чимось себе розрадити і ми чіпляємося за кожну можливість. І щось у нас навіть виходить, але потім ми відчуваємо повну пустоту і думаємо, а навіщо я витратив на це свій час і дуже часто, і гроші.

До всього в житті потрібно підходити зважено, це ж стосується і наших хобі! Бажаю всім завжди гарного настрою і всебічного розвитку!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>