Дивовижне мистецтво танбо

Японець
Останнім часом слава про японське мистецтво танбо стрімко поширюється світом. Це і не дивно, адже більшість не можуть збагнути, як за допомогою вирощування рису, можна творити справжні твори мистецтва.

 

Так, так, танбо – це природні картини на рисових полях, створені за допомогою вирощування певних сортів рису, які мають різний колір. Отже, щоб створити справжній шедевр, потрібно чітко розуміти де, в якій кількості і яких сортів рису потрібно висадити.

 
Миcтецтво танбо зародилося у 1993 році, коли мешканці  містечка Інакадате у префектурі Аоморі вирішили оживити своє містечко. Вони висадили рисові поля біля міської ратуші по спеціальній технології, яка дозволяє саджати декілька сортів рису разом.  Ось так і з’явилися перші велитеньскі шедеври.  Для їх огляду був збудований макет башні замку, висотою 22 метра. Туристичну славу Інакадате набуло у 2006 році, коли близько 200 тисяч туристів відвідало містечко, щоб побачити ці унікальні поля.

У перші роки фермери зображували прості картини гори Івакі, але згодом перейшли до складніших дизайнів. Зараз типовими темами для танбо є теми з традиційного японського мистецтва, а також реклама і герої аніме.

Пропоную переглянути галерею танбо.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>