Авто скульптури від Джері Джуди

Mercedes-Benz
Сьогодні я хочу познайомити вас з оригінальною творчістю скульптора Джері Джуди, який щорічно демонструє свої роботи на автомобільному фестивалі  у Гудвуді (Великбританія).

Цей фестиваль вже протягом тринадцяти років відвідує тисячі людей  для того щоб познайомитися з новинками таких автовиробників, як  Ягуар, Ауді, Порше, Форд, Феррарі, Рено та інші. І от, так би мовити, для підсилення ефекту реклами, організатори щороку запрошують саме Джері Джуду.

Автомобілі для цих неймовірних скульптур надають самі виробники, і вони повністю довіряють Джері, не дивлячись на, перший погляд,  небезпеку таких скульптур для людей та і самих машин. Але філігранність робіт Джері Джуди абсолютно відкидає питання щодо небезпеки його скульптур. Вони не тільки безпечні, але і мають неймовірний візуальний ефект для глядачів, що, звісно, збільшує продажі.

Але, як наголошує сам Джері, він розглядяє машини тільки як художній засіб, саме їх форми, а не технічні характеристики мають для нього значення. І часто, коли його питають за технічні характеристики і можливості машини, він навіть не знає що відповісти.

Крім мистецтва скульптури і інсталяції, Джері захоплюється також живописом.

Land Rover
Alfa Romeo

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>