Прем’єра театрального проекту ”Осінь на Плутоні” у Львові

Осінь на Плутоні
Пройшов рік з моменту, коли я відвідав першу презентацію театрального проекту ‘’Осінь на Плутоні’’ І ось, нарешті, офіційна прем’єра.., враженнями від якої я сьогодні з вами поділюся.

Гроші на реалізацію цього проекту спочатку збирали на Спільнокошті, потім творцям пощастило і вони отримали європейські гранти, і робота над виставою закипіла у повну силу.

Нагадаю також, що вистава створена за мотивами розповідей мешканців львівського геріатричного пансіонату про їх життя.

Важливою складовою вистави є унікальні ляльки, що були відтворені з мешканців пансіонату, які виглядають ну практично як живі! Керували ними молоді перформери.

Дуже влучно були підібрані уривки з записів історій літніх людей. Сформувало дуже гарну картину того, що ці люди мали в молодості і як вони живуть зараз.

Потім вистава плавно перетікає і робить акцент на молоді, які бажання вона має зараз і як уявляє старість. Дія переміщується вже безпосередньо на молодих перформерів.

Чесно кажучи, друга частина вистави для мене була трохи важче для сприйняття, хоча в кінці все таки висновок все одно напросився сам собою – ми самі вибираємо свою долю!

Сашкові Брамі – режисеру вистави і його команді однозначно вдалося створити виставу, після перегляду якої кожен зможе зробити якісь висновки для себе. Вистава не просто щось констатує, вона змушує думати, за це велике дякую!

І, так, під час практично всієї вистави у глядачів, особливо у жіночої половини, лилися сльози, але це сльози очищення і сльози прозріння.

Вистава, щоб думати, вистава, щоб робити висновки, вистава, щоб розвиватись!

Прем’єри у театрі Лесі Українки вже завершились, але впевнений, що це не останній показ вистави у Львові, так що всім друзям, знайомим і тим хто читає даний пост, рекомендую!!!

P.S. А образ космонавта і цей напис Pluto– як же це влучно!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>