Новий театральний проект Позивний Рама у Львові

Позивний Рама

Сьогодні хочу вам розповісти про новий сучасний театральний проект ‘’Позивний Рама’’ від вже знаного львівського драматурга Сашка Брами, який мені нещодавно довелося відвідати.

Даний проект Сашко робив не один, а у співпраці з театром Divadlo Poton у Словаччині,  де і відбулася прем’єра проекту у березні 2017 року. І ось практично зразу Сашко привіз виставу до рідного Львова до театру Леся Курбаса.

Нагадаю для наших читачів, що також зовсім нещодавно Сашко представив свій проект ‘’Осінь на Плутоні’’ про мешканців львівського будинку престарілих, який дуже схвально зустріли львів’яни!

І я просто не міг прогавити нову прем’єру сучасного театру у Львові!

Так, плодовитість – це не завжди ознака якості, але вистави Сашка і його команди це точно не стосується.

Позивний Рама – це вистава про війну в Україні, а основна дієва особа вистави, через яку проходить сюжетна лінія – це дівчинка-волонтер, яка їздить в госпіталі до поранених бійців і в зону АТО і співає їм мантри (всі дієві особи вистави – це реальні українці).

Перший момент, про який глядач дізнається тільки в кінці вистави, це те – що дівчинка жива!!! І це насправді круто, бо інакше вистава би сприймалась зовсім по-інакшому.

Другий режисерський прийом: всі актори, що грають у виставі (їх всього 3) то вживаються в ролі, що їм відведені, то миттєво виходять з них і пробують подивитися на війну скрізь призму своїх особистих поглядів на події в Україні.

Окреме дякую хотілося б сказати світлій Ніні Хижній, що зіграла у виставі, крім себе, якраз дівчину-волонтерку. Це людина з надзвичайною аурою, що зачарувала мене моментально. В один момент я навіть подумав, чи не закохався я? :)

Насправді всі ці погляди на військові дії у нашій державіі ілюструють нашу цілісну державу Україну на сьогодні! І тільки нам обирати, хто ми і що ми можемо змінити…

Сашку і його команді знову низький уклін за реалістичність сказаного зі сцени!!!

P.S. Я думаю, покази ще обов’язково будуть повторені, в коментарях до статті я напишу про наступні дати.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>