Мистецтво плей-бек театру

Плей-бек театр

Плей-бек театр – вид мистецтва, що зародився відносно недавно і який особисто я дуже давно хотів спробувати.

І ось у минулу суботу я нарешті здійснив свою маленьку мрію. У теплому і дружньому залі з прекрасними і позитивними людьми ми спробували себе в театрі.

Спочатку у нас були веселі театральні ігри на увагу і трошки згодом перейшли саме до плей-беку.

Структура складається таким чином, що під час виступу мають бути присутні чотири актори, музикант (не обов’язково професійний, головне з душею), ведучий і оповідач. Оповідач розповідає свою життєву історію (так, – саме історію з життя, не вигадану), яку потім мають відтворити на сцені актори.

Так само є аж 4 форми подачі акторів (одна з них включає розігрування повноцінної вистави з початком і завершенням історії), якими вони можуть користуватися. Форму визначає ведучий.

Плей-бек відрізняє від інших форм театру те, що у ньому гору беруть людські почуття і емоції. Тому його часто називають театром психологічної імпровізації.

Щодо моїх вражень. Це унікальний досвід, який дозволяє за допомогою надзвичайно простих засобів розкрити свій творчий потенціал. І це стосується як акторів і музикантів, так і самого оповідача. Саме оповідачу дається унікальна змога пережити свою історію ще раз, що приносить не тільки колосальне естетичне задоволення, але і розширює його творче уявлення про наш світ!

Раджу спробувати абсолютно всім, хто абсолютно любим чином дотичний до мистецтва.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>