Міжнародній день театру

Театр
Cьогодні у нас ще одне мистецьке свято – міжнародний день Театру.

 

Це свято святкується у світі з 1961 року з ініціативи Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.

Я думаю ті, хто відвідує театри, погодяться зі мною, що театр – це особливий світ, у якому кожен з нас може поринути у пригоди, покохати, змінити своє життя і так далі (у переносному значенні, звісно). Театр дає кожному з нас частинку творчості, яку ми можемо проявити і  у нашому житті, тим самим змінивши його на краще.

І, безумовно, неповторну атмосферу театру створюють абсолютно всі – починаючі від працівників в гардеробі і завершуючи театральними режисерами і постановниками.

Тому і привітати хочеться сьогодні абсолютно всіх, хто причетний до цього чарівного світу мистецтва, що я і роблю. :) Бажаю самого головного, що потрібно абсолютно всім, причетним до театрального світу – СИЛИ, а саме сили думки, сили слова і сили життя!

Закликаю сьогодні всіх, хто давно був у театрі, відвідати якісь з цих прекрасних закладів. Ну а кого сьогодні немає такої можливості, не забувати про театри і час від часу насолоджуватись цим прекрасним мистецтвом. Бо саме ми, глядачі, даруємо життя театру, а театр дарує нам частинку свого чарівного світу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>