Танцювальний проект Work & Move Kiev 2014

Work & Move
Сьогодні я хочу розповісти вам про цікавий танцювальний проект, який відбудеться у Києві незабаром.

З 10 березня по 13 квітня 2015 року ‘’ ДК-more culture!’’ представляє у Києві вдруге танцювальний проект  ‘’Work & Move’’.

‘’ ДК-more culture!’’, – міжнародна команда у складі В’ячеслава Бучка (Україна) і Олександра Любашина (Росія), що заснована у 2012 році з метою дослідження і популяризації сучасних форм танцю.

‘’Work & Move’’ – танцювальний проект, у якому ви зможете не тільки отримувати задоволення і навчитися чомусь новому у царині сучасного танцю, але працювати над конкретним результатом – танцювальною виставою, у якій візьмуть участь всі учасники школи. Після завершення курсу вистава буде продемонстрована на сцені.

Як наголошують організатори, вони чекають як на початківців, так і на професійних танцівників!

Заняття в проекті ‘’Work & Move’’ будуть включати в себе Contemporary dance, партнерінг, floorwork, композиція, перфоменс, flying low.

Працювати з вами будуть:

Бенно Воорхам (Швеція)

Данило Бєлкін (Україна)

В’ячеслав Бучок (Україна)

Аліна Бучок (Україна)

Катерина Гімро (Україна)

Проект ‘’Work & Move’’ вже двічі з успіхом відбувся у Дніпропетровську і Києві, і от організатори знову гостинно запрошують у столицю України всіх танцівників, що прагнуть чогось нового, незвичного і прекрасного!

Зареєструватися і довідатися додаткові подробиці танцювального проекту ‘’Work & Move’ ’ ви можете тут.

Танцювальний проект Work & Move Kiev 2014: Один коментарій

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>