Танцювальне шоу Red Bull Flying Bach

Cьогодні я хочу розказати вам про неординарну команду Flying Steps, учасники якої поєдннюють у своїх виступах сучасний брейк-данс і класичну музику. Вже декілька років їх неймовірне брейк-данс шоу успішно підкорює світ. Свою програму вони назвали Red Bull Flying Bach.

Якщо в 2011 року вони  починали з європейського турне (на один з виступів якого квитки були розпродані за 50 хвилин!),  то з 2012 року географія їх виступів охоплює вже весь світ. Flying Steps і їх команда успішно довели, що брейк-данс і класична музика (у їх виступі використовується музика Йоганна Себастьяна Баха) прекрасно поєднуються.

Режисер Крістоф Хагель каже, що їхнє шоу унікальне, так як воно фактично стирає кордони між серйозним музичним мистецтвом та молодіжною культурою. Учасники команди Flying Steps кажуть, що вже давно мріяли про створення власного унікального шоу, і завдяки Red Bull, їхня мрія нарешті втілилася у життя.

Відвідали хлопці в 2012 році і Україну, де їх виступ так само пройшов з аншлагом. Сподіваюся, що вони приїдуть до нас ще не раз, щоб всі охочі могли насолодитися дивовижним мистецтвом класичного брейк-дансу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>