Танцювальне шоу ”Pixel”

Танець

Ми живемо в світі сучасних технологій, і у зовсім, здавалось би, буденних речах ми все частіше спостерігаємо їх стрімкий розвиток.

Не оминули сучасні технології і сучасний танець. Багато різних технічних новинок ми вже бачили під час танцювальних вистав. Але Едріен Мондо і Клер Бардаін пішли ще далі і вирішили поєднати танець з цифровою графікою! Своє шоу разом з хореографом Мурадом Мерзукі вони вирішили назвати ‘’Pixel’’.

Мурад давно хотів поєднати танцювальний світ з світом віртуальним, і, побачивши напрацювання Едріана і Клер у цьому напрямку, не роздумуючи доєднався до їхньої команди.

У цьому танцювальному шоу практично до кожного руху танцівників додається точно підібрана цифрова графіка: від рухів руками відлітають іскри, від стрибків – утворюються цифрові калюжі, а підлога стає рельєфом з перешкодами, через які мають пройти танцівники.

Прем’єра цієї вистави відбулася 15 листопада 2014 року у мистецькому центрі міста Кретей. А вже у січні цього року ‘’Pixel’’вирушає у турне Францією; всі білети на даний момент вже розпродані.

Пропоную вам подивитися відео генеральної репетиції ‘’Pixel’’.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>