Танцювальна спільнота сучасного танцю ”Dance Family” у Львові

Dance Family

Як я вже неодноразово зазначав на сторінках свого блогу ‘’Музика+Танець=Життя’’, на даний момент у Львові практично неможливо знайти студію сучасного танцю, яка б з нуля давала хорошу базу таких стилів, як контемпорарі, джаз, модерн тощо.

У більшості шкіл, окрім хореографій, від викладачів нічого не дочекаєшся. Тому, щоб позитивним чином вплинути на ситуацію, група ентузіастів сучасного танцю вирішила об’єднатися у танцювальну спільноту ‘’Dance Family’’.

Хто ми є? Зразу хочу наголосити, що ми Не Викладачі. Ми просто займаємося сучасним танцем, маємо різний танцювальний досвід і хочемо розвиватися. Кого запрошуємо? – абсолютно всіх, у кого є бажання розвиватися у сучасному танці. Якщо ви бажаєте тільки брати інформацію – ласкаво просимо, якщо маєте, чим поділитися з нами, що показати і розказати – це просто чудово!

Як, думаю, ви вже зрозуміли, ми абсолютно не комерційна організація. Єдині витрати, що у нас є – це спільна оренда комфортного залу у центрі міста. Вартість – 70 грн. в годину, чим більше нас буде, тим дешевша буде оренда на людину. Наразі заняття відбуваються у понеділок і середу з 20 00 (або з 20 30) до 21 00 (21 30).

Поки що формат заняття полягає у тому, що один з нас готує заняття по черзі. Пропозиції щодо подальшого проведення занять приймаються і вітаються.

На даний момент ми вже ознайомились з декількома хореографіями з контемпрорарі, одне заняття присвятили релаксації і імпровізації, а також ознайомились з основою модерну за технікою Хортона. І це тільки початок…

У планах збільшення кількості занять з двох в тиждень до трьох, проведення майстер-класів кращих викладачів сучасного танцю в Україні, робота над перфомансами і ще багато чого нового і цікавого.

З повною інформацією про нашу спільноту ви можете ознайомитись тут. Також задавайте ваші питання у коментарях до статті, на всі питання дамо повну і розгорнуту відповідь.

Приєднуйтесь до нас і Ласкаво Просимо!

Танцювальна спільнота сучасного танцю ”Dance Family” у Львові: 3 коментаря

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>