Новий сезон танцювальної студії Dance Platform (м. Львів)

Ольга Петрик
Сьогоднішню статтю я б хотів розпочати з радісної інформації – нарешті відновили роботу групи Олі Петрик по Contemporary Dance і контактній імпровізації.

Діють три групи, дві групи по contemporary:  для новачків і просунутої групи і одна група по контактній імпровізації для всіх бажаючих. Детальнішу інформацію про Олю і її студію Dance Platform ви можете прочитати тут. Додам тільки, що, на мою думку, Оля – найкращий, а найголовніше – досвідчений, викладач з цих стилях у Львові (по контактній імпровізації – взагалі єдиний!).

Заняття проходять по вівторках і п’ятницях з 18-00 до 21-30. У 18-00 Оля чекає у гості початківців, просунута група стартує в 19-00, ну а з 20-00 до 21-30 проходять заняття з контактної імпровізації.

А ось місце занять змінилося. Якщо раніше заняття проходили на вул. Стефаника 16а, то зараз, з технічних причин, вони проходять в абсолютно новому приміщенні по вул. Героїв УПА 73, в четвертому корпусі заводу ”Кінескоп”. Кілька тижнів тому там відкрилася нова студія спортивно-бального танцю ”Euro Dance”.

Якщо ви дійсно любите контемпорарі і живете у Львові, то ви просто зобов’язані відвідати пробне заняття у Олі, тим паче, що воно абсолютно безкоштовне. А потім вже самостійно зробите висновок і вирішите, чи комфортно вам і продуктивно займається у нашій студії.

Новий сезон танцювальної студії Dance Platform (м. Львів): Один коментарій

  1. Повідомляю про зміни в розкладі, замість вівторка, заняття будуть проходити по середах. Отже кожна середа і п’ятниця, з 18 00 до 21 30!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>