Контактна імпровізація у Львові

Контактна імпровізація

На сторінках нашого блогу ‘’Музика+Танець=Життя’’ я не раз писав про контактну імпровізацію (КІ) і про її розвиток у Львові. З від’їздом у сонячний Тайланд Олі Петрик це питання набуло особливої актуальності, адже крім Олі розказати і показати львів’янам, що ж таке КІ зараз просто нікому. Але все не так погано як здається…

Група ентузіастів вирішила зайнятися організацією джемів і класів по КІ у Львові на регулярній основі. Це частково учні Олі, новачки, що тільки нещодавно відкрили для себе КІ і навіть гості зі сходу нашої держави. Вони, як і наша Dance Family, хочуть розвивати сучасний танець у Львові на вільних засадах – без всіляких рамок, нав’язаних ззовні. Тільки ми відповідаємо більше за фізичну частину, а вони – за духовну, якщо так можна сказати.

Джеми вже проводяться на регулярній основі – кожного тижня, правда наразі в різні дні тижня, щоб виробити оптимальний графік. Слідкувати за розвитком контактної імпровізації у Львові ви можете тут. У цій же спільноті будуть повідомляти про наступні зустрічі КІ ком’юніті.

Як сказав Руслан Баранов, гуру КІ в Україні: КІ для всіх, але практикувати її зможуть далеко не всі! (і це правда). Але моя особиста думка, що ви просто маєте спробувати страву під назвою ‘’Контактна імпровізація’’ і зрозуміти для себе, подобається вам це чи ні.

Отже, запрошуємо бажаючих долучатися до простору, де царує любов, танець і свобода!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>