Контактна Імпровізація на Ібіці

Ібіца

Продовжується літо – найбажаніша пора серед більшості населення Землі. Канікули, відпустка, відпочинок – про це думають більшість людей літом. Варіантів, як завжди, безліч, – море, гори, фазенди, подорожі в інші країни тощо.

А чи були ви вже на Ібіці? Цей острів у Середземному морі, що належить Іспанії, щороку приваблює безліч туристів. І щороку тут відбувається фестиваль свободи IbizaContactFestival, куди з’їжджаються поціновувачі контактної імпровізації з усього світу.

І ось цього  року організовується унікальний тур Київ-Венеція-Ібіца, за допомогою якого приблизно 10 щасливчиків зможуть практично безкоштовно, за вільний грошовий внесок, відчути свободу тіла і розуму з досвідченим провідником Антоном Мацьопою (само собою, що витрати на переліт, проживання, харчування тощо кожен учасник бере на себе.).

Як ви вже зрозуміли, перед відвідуванням Ібіци, ви проведете декілька днів у дивовижній Венеції, де так само будуть відбуватися імпровізовані джеми з контактної імпровізації.
Море Ібіца
Усі подробиці цієї, я впевнений, незабутньої подорожі ви можете дізнатися тут.

Всім бажаю  свободи,  та прибуде з вами КІ!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>