Групи сучасного танцю у Львові

Contemporary

Так вже сталося, що останнім часом у Львові буквально з від усюди з’являються приємні новини про танцювальні події у сфері сучасного танцю. Я вже згадував про львівську спільноту контактної імпровізації, що нещодавно організували у Львові незабутні танцювально-енергетичні класи Руслана Сантаха і про нашу танцювальну спільноту ‘’Dance Family’’. І це ще не всі приємні новини з сфери сучасного танцю у Львові. Сьогодні я вам розкажу про місця і про студії, де ви можете не просто гарно і приємно проводити свій час, але і справді навчитися володіти своїм тілом і танцювати.

Отже, думаю, практично всі, хто займається сучасним танцем, знають що таке контактна імпровізація. Всіх, кого цікавить розвиток у цій царині, можуть приходити щосереди ввечорі на Стефаника 16. Слідкувати за зустрічами контактників ви можете тут.

Танцювальна спільнота ‘’Dance Family’’ – нашою метою є дружнє і творче об’єднання всіх студій сучасного танцю Львова і Західної України, де справді вчать нас танцювати, а не просто розвивають пластику тіла. А тепер детальніше. На наших заняттях, які проходять абсолютно безкоштовно (на всіх присутніх на занятті ми ділимо тільки оренду за зал) наші танцівники поки що дають такі танцювальні дисципліни, як модерн (техніка Хортона), contemporary dance routine (хореографії) і stretching (розтяжка). Це на постійній основі. Також у нас бувають цікаві імпульсні заняття – робота з мозком, релаксація тіла тощо. Наголошую, що ми не вчителі, а саме танцівники, що діляться з усіма бажаючими своїм танцювальним досвідом і дуже потребуємо нових облич у нашій спільноті, які прагнули б розвиватися самі, так і ділитися своїм досвідом з іншими!

Крім постійних занять, ми постійно знайомимо танцювальну спільноту львів’ян з цікавими людьми, хореографами та танцівниками  у форматі майстер-класів. Зокрема у грудні у Львові відбудеться проект ‘’Глаза в глаза’’ від Антона Овчиннікова з Києва і Антона Сафонова з Херсона, у якому Dance Family виступає партнером. Подробиці тут.

Також до Львова нещодавно переїхала Марія Бакало – дуже талановита танцівниця і надзвичайно позитивна людина, що вже багато років практикує contemporary dance і контактну імпровізацію і має чим з нами поділитися. На даний момент Марія розвиває свій проект ‘’Contemporary Dance Space’’, у рамках якого запрошує всіх бажаючих до себе на заняття у вівторок і четверг з 20 00 до 21 30 (заняття будуть відбуватися по вул. Залізнична 20 у студії йоги ‘’Шакті Йога Шала’’).  Також Марія викладає у студії ‘’Sirius’’ (вул. Монастирського 1) контемпорарі у вівторок і четверг з 18 00 до 19 00. І ще  Марія викладає контемпорарі в студії ‘’Jazzy School’’ (вул. Ш. Руставелі, 7) з 20 00 до 21 30 у середу і п’ятницю. Отже, ви можити вибрати зручне для вас місце і час занять. Нещодавно був присутнім на декількох заняттях у Марії і можу сказати – це саме та людина, яка налаштує ваше тіло на корисну роботу!

Ще хотів би вам порадити завітати на групи контемпорарі до Тараса Шкутяка у його студії M@Dance (м. Львів вул. Кульпарківська, 129). Там є групи з різним рівнем підготовки. У Тараса дуже цікавий і, головне, продуктивний підхід до занять. З розкладом груп контемпорарі ви можете ознайомитись тут (група профі вже заповнена, а на решту груп триває набір!).

Важливо: якщо ви не зареєстровані у соц. мережі, по всім питанням ви можете писати у меню ‘’Контакти’’ цього сайту. Обов’язково всім відповім!

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>