Хореограф Артем Волосов

Артем Волосов
Вже давно хотів розповісти вам про талановитого і неординарного хореографа Артема Волосова, але усе якось руки не доходили до клавіатури. І ось тепер, маючи вже солідну колекцію його танцювальних відео, вирішив поділитися ними з вами.

Артем працює в жанрі сучасного контемпорарі, яке зараз прийнято називати ”альтернативним”. Його стиль унікальний і неповторний, що особливо важливо в такому стилі танцю, як контемпорарі; він не стоїть на місці і постійно удосконалюється, це видно з його відео. А найголовніше – він віддає своїм постановкам частинку своєї душі, видно, що ця людина живе танцем: на його хореографії завжди цікаво дивитися. У його творчій біографії є навіть спільна робота з Антоном Овчинніковим над танцювальною виставою ”Синдром паралельності”.

Мені пощастило побувати на одному з його майстер-класів в київській студії MyWay, в якій він викладає. Хореографія була не сильно складною технічно, але досить непроста композиційно і стилістично. Я думаю з неї і почнемо. Єдине, що на цьому відео ця хореографія знята не в студії, а вже як кліп: в спеціальному приміщенні і з підготовленим реквізитом.


Наступний кліп, на мою думку, одна з кращих його робіт в плані саме з’єднання мистецтва кліпмейкерства і хореографії. Дуже оригінально, мужньо і стильно!

Інші, не менш прекрасні і щирі, відео пропоную подивитися без коментарів.


На завершення хочу побажати усім танцюристам танцювати душею так, як це робить Артем. А самому Артему(можливо він також читає ці рядки) побажати чистоту душі, ясності думки і чіткості рухів. Це усе, звичайно, у нього вже є, але ж немає межі досконалості!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>