Джилліан Лінн: через лікарню до слави

Джілліан Лінн

Cьогодні я хочу вам розказати неймовірну історію про Джилліан Лінн – видатного хореографа сучасності, талановиту актрису і режисера, чиє майбутнє ледь не було перекреслене ще у дитинстві.

Справа у тому, що з перших років у школі її вважали безнадійною, у неї були великі проблеми з навчанням. Вона ніколи не могла зосередитись і просто не могла всидіти на місці. Зараз подібні симптоми вказують на синдром дефіциту уваги, але у 30-х роках минулого століття про таких назв ще просто не існувало.

Дівчинку вирішили відвести до лікаря. Лікар посадив її у дальній кінець кімнати і разом з мамою довго говорив з дівчинкою про її проблеми у школі. Потім вони ненадовго залишили дівчинку одну, і лікар, перед тим, як вийти з кімнати, ввімкнув радіо на столі.

Повернувшись до кабінету, вони побачили маленьку Джилліан, що танцювала у такт музики, що лунала з радіо. Лікар сказав мамі, що їй місце не в лікарні, а у танцювальній школі.

Звісно, що мама погодилась і привела її до танцювальної школи, де також було багато дітей, що попередньо відвідували лікаря з цими ж симптомами. Там вони вчили балет, степ, джаз і інші стилі сучасного танцю. З часом Джилліан поступила у королівську балетну школу, де практично зразу стала солісткою. Завершивши навчання, вона заснувала свою танцювальну компанію.

Епохальною подією у її житті стало знайомство з Ендрю Ллойдом Вебером. Разом вони створили постановку ‘’Привид з Опери’’, яка принесла Джилліан світову славу і зробила її мультимілліонером. Потім були легендарні ‘’Кішки’’ і ще безліч шоу, балетів і мюзиклів, численні нагороди і премії.

А інший лікар міг би просто посадити її на таблетки…

Ось така от історія. Шановні батьки, слідкуйте за розвитком своє дитини і розкривайте у неї таланти. Тут дуже багато залежить саме від вас!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>