Діти мистецтва: танці

Танцюючі діти
Діти: наша радість, наші надії, і наше майбутнє! Вони допомагають нам не забувати солодкий смак дитинства. А ще, діти – найталановитіші митці на землі. Я впевнений, що абсолютно кожна дитина має талант, головна задача батьків – вчасно і правильно його  відшукати. Сьогодні я починаю цикл статей ‘’Діти мистецтва’’, у яких буду розповідати і демонструвати здобутки молодого покоління у різних видах мистецтва. Ну а перша стаття буде присвячена танцям.

Почнемо ми з відео хлопчика, якому тільки два роки. Я думаю, що його артистизм  може затьмарити багатьох дорослих танцівників.

А ось цій дівчинці тільки 6 років і вона танцює… breakdance! Далі – без коментарів.

А ось ця молода пара – справжні бальники, особливо звертає на себе увагу хлопець. Як запитав один мій знайомий, що ж з ним буде років в 20?

Ну і наостанок дівчина 10 років, яка виробляє таке, що не під силу деяким дорослим танцівникам.


Ось такі вони – наша танцювальна надія. Закликаю розвивати такі таланти і у нас в Україні, для цього, зокрема, хочу організувати танцювальну школу у Львові. Кому не важко і хто поділяє мої погляди, підтримайте, будь ласка!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>