ARKAN – енергетична дорога чоловічого танцю

Arkan

Чи бувало у вас таке, що хочеться написати відгук, а слів бракує? У мене зараз саме так – стосовно майстер-класу з гуцульского танцю Arkan, що я нещодавно відвідав. Але я все таки спробую зв’язати до купи декілька слів.

Найперше і найголовніше, що потрібно знати про цей танець – це те, що він чоловічий; виконується групою чоловіків у колі. Як і у практично кожного, має свої базові рухи. Але не все так просто…

Отже, на самому початку учасники класу разом з ведучим – керівником і актором театру Слово і Голос Назаром Романюком проговорили задачі на цей клас – хто і навіщо прийшов… І це задало дуже хороший тон нашій подальшій роботі, тому що кожен був зосереджений на своєму завданні, і водночас через своє особисте дослідження, мені здається, віддавав дуже багато у наше танцювальне коло – Arkan став справді Живим: тут і зараз!

Але перед танцем ми зробили, я би це назвав чоловічою медитацією, комплекс на усвідомлення зв’язку місця, у якому ми перебували, нашого знаходження у цьому місці, відчуття нашого чоловічого кола і навіть зв’язку з землею. А якщо точніше, то це важко переказати словами. Можу сказати одне – це потрібно відчути, а всі підказки надасть ведучий Назар, якщо ви завітаєте на наступний майстер-клас.

Ну і нарешті сам танець, про який я вже частково написав зверху. Це було якесь навіть трохи магічне єднання у нашому колі. Але насправді я розумію, що ця магія – це ми самі, які носимо іі з собою кожного дня, але дуже рідко хочемо ділитися.

Самі рухи танцю не надто складні, але певну складність танцю на початках додає якраз чоловіче коло, де важко зразу зкоординуватись, а від кожного в колі танець залежить в рівній степені. Але за допомогою Назара я особисто зміг відчути цю чоловічу енергію!!!

Цей майстер-клас дав поки більше питань ніж відповідей, і я думаю це дуже добре, адже є можливість пізнавати танець Arkan і надалі.

Наступний клас планується 31 жовтня о 18 00 по вул. Городоцька 38 у театрі Слово і Голос. Всі подробиці ви зможете знайти у зустрічі у фейсбук.

На мою думку, це унікальний досвід для любого чоловіка, запрошую до чоловічого кола за енергією вашого розвитку і зросту!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>