Журналу ”Мистецтво і люди” 1 рік

PatronОсь непомітно і пролетів рік з моменту першої публікації в журналі ‘’Мистецтво і люди’’.

Цілий рік я намагався радувати вас цікавими і актуальними постами про сучасне українське і світове мистецтво. Колись це виходило, колись ні. Але натхнення, яке у мене з’явилося у січня 2013 року, не покидає мене до сих пір. Сподіваюся, шановні читачі, ви це відчуваєте.

Деякі з вас можливо в курсі, що я, окрім журналу, так само веду блог ‘’Музика+Танець=Життя’’.  І якщо придивитись уважніше, кількість читачів на них приблизно однакова і є, м’яко кажучи, невеликою. Але якщо мій блог останнім часом оновлюється дуже рідко, то оновлення цього журналу відбувається систематично – раз у два дні.

Я дуже сподіваюся, що причина цьому лише недостатня розкрутка сайту (нажаль, мав мало вільного часу на це) і певні технічні помилки. Зараз планую максимум свого часу присвятити  саме вивченню і ліквідації цих проблем. Але це ні в якій мірі не завадить подальшому регулярному наповненню журналу.

Що ж цікавого і нового чекає на вас у Новому році? Це запровадження кіно-дискусійного клубу і знайомство з молодими і талановитими українцями, що творять справжнє мистецтво (більшість з них дуже сором’язливі, але я сподіваюся, ми цю проблему вирішемо). Ну і традиційно – атмосферні фотографії з усього світу, незвичні види мистецтва, цікаві інтерв’ю і ще багато чого цікавого.

Отже, небагато численні, але такі рідні мені читачі – залишайтеся з нами!

Ну якщо хтось з вас має цікаву інформацію, що стосується мистецтва, чи хоче опублікувати якісь цікавий пост, то надсилайте інформацію через меню ‘’Контакти’’. І взагалі, буду вдячний за любий зворотній зв’язок з вашої сторони.

Журналу ”Мистецтво і люди” 1 рік: 3 коментаря

  1. Мій коханий Олександр.Вітаю тебе з 1роком твого журналу.Бажаю подальшого процвітання і розвитку журналу.Нехай у тебе все буде добре.Кохаю тебе і чекаю нових статей. :inlove:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>