З міжнародним днем кіно – 2017!

Українське кіно

Напередодні Нового Року кожен рік, 28 грудня 2017 року, відзначається Міжнародний День Кіно. Цього року це свято справді дуже актуальне для України!

І це логічно, адже 2017 рік по праву можна назвати кращим роком у розвитку українського кіно в нашій незалежній державі. Дзідзьо-Контрабас, Стрімголов, Межа (спільно з Словаками), Кіборги, що зараз б’ють рекорди по касовим зборам – і це далеко не повний список цьогорічного якісного українського кіно.

Тому хочу побажати всім, хто тим чи іншим чином причетний до розвитку вітчизняної кіно індустрії, не опускати руки і далі творити на радість нам – глядачам! У нас суперові актори, класні режисери, неймовірні оператори, стильні костюмери і цей список можна продовжувати…

Тому вітаю всіх з цим прекрасним святом, що відтепер повноправно стосується України, і чекаємо новий плідний кіно рік у 2018 році!

Ну а для привернення уваги вам трейлер фільма Стрімголов, що мене особисто цього року дуже вразив!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>