З 8 березня!

Привітання з 8 березня
Дорогі, любі наші жінки і дівчата. Вітаю вас з цим прекрасним святом весни і краси!

Саме головне, щоб хотілося вам сьогодні побажати – це залишатися собою.  Ми, чоловіки, дуже потребуємо вашої любові, кохання, мудрості і підтримки. А на взамін готові віддати всю чоловічу силу (у всіх її проявах), щоб зробити вас найщасливішими у житті. Тому кохайте і любіть – розквітайте, а все решта забезпечимо ми – чоловіки!

У це свято хотілося б подарувати вам певний…фарс, я думаю це найточніше слово. А саме уривок з книги “Рік за три”.неперевершеного одеського гумориста Михайла Жванецького, але… на українській мові. Доречі, 6 березня йому  виповнилося 80 років, з чим його сердешно і вітаємо!

‘’У світі, по-моєму, нічого немає краще за красиву жінку. Краще за красиву жінку тільки красива думка. Вони обоє важко приходять, але обоє виникають цілком і відразу. І все-таки красива жінка - це більше, ніж зовнішність. Це і тепло, і розум зсередини. Це світіння. Це виділення крізь одяг. (Чоловік крізь одяг не проступає.).

Я завжди вражався їх здатності любити розумних.  Але ні,не любити, а прив’язуватися. Загалом, красива жінка так само рідкісна, як розумний чоловік, - потрібні списки,вольєри, можливо, навіть штучне розведення.

Красива жінка краща за свою зовнішність. Глибше за свій зміст. І вище за усю цю компанію. Її появу чоловіки не бачать, а відчувають. Деякі впадають в мовчання. Хтось раптом стає дотепним. Більшість, вийнявши авторучки, пропонують допомогу в роботі і навчанні. Навіть лікарі декламують щось забуте. У деяких освіжається пам’ять. Хтось сідає до роялю. Несподівано - “Бризки шампанського” з повним текстом. Сусід дістає діапроектор, дружина з присвистом ззаду: “З глузду з’їхав!.”  І нарешті, найголовніший посилає свого помічника: “Тут має бути розпродаж…’’

Якщо є проблеми… по цьому телефону краще не дзвонити, а по цьому завжди… Ми спонсори конкурсів краси. Якщо є проблеми, у нас вплив. Я член жюрі. Тимбільше, якщо вас це цікавить…

Ми, вибачте, знімаємо фільм… Мені здається, ви не без здібностей. Чи не хочете на фотопроби… у будь-який час… я якраз режисер… Ні… не самий він, але я його найбезпосередніший помічник. Говорячи відверто, він вже… Так що милості просимо - 233-28-22. Гріх приховувати таку красу… Я ще хотів… Даруйте… Може, вам чогось налити?. Молода людина, я ж розмовляю… Пані попросила мене… Ні, дозвольте… 233-28… Ви так незапам’ятаєте… 28… Ні… 28 попередня… Молода людина, дозвольте підійти, пані сама просила… Ні-ні, 413 не мій…А 28, попередня… там 22… Ну, добре…

У неї один недолік - нею не можна насолоджуватися одному.

У неї одно чеснота - вона не буває щасливою.

Красива жінка - надбання нації. Їх списки і телефони зберігаються в спеціальних відділах ЦРУ, КДБ - сервіс.

Красива жінка роз’єднує чоловіків і об’єднує жінок. Вона творить історію і змінює  хід війни. Вона, вона, вона… Вона,виявляється, ще і співає на деякій відстані при найближчому розгляді. І несподівано щось смачно збовтає в каструльці у фартушку, який так обіймає її своїми стрічечками, що кожен чоловік на його б місці висів би, звісивши голову, обпалюючи спину гарячими бризками, і мовчав, переймаючи на себе усі плями і удари…

Красива жінка пройде по столах, не перевернувши келихи, і опустить погляд, під який ти ляжеш. У неї немає хазяїна, але є прихильники…

- А що робити негарним? Повіситися? - запитала мене якась студентка і подивилася з такою ненавистю, що мине розлучаємося досі.

У подружньому житті

У подружньому житті найнеприємніше - нестикування в часі. Припустимо, ви хочете лаятися, а вона пішла спати. А вам потрібно. А вам просто потрібно: і час є, і привід прекрасний. І ні в кого усе це. Усі слова вишикувалися -немає в кого запустити. На ваш крик: “Ти що, спиш? – немає відповіді. - Ти чого це раптом вночі спиш”? Така дружина нам не потрібна.

Для скандалу потрібно брати темпераментну, поганосплячу, таку, що легко переходить на галас, плач і трясіння. Тоді ви завжди в хорошій формі: швидкий, чуйний, вислизаючий, як молода рись. По ночах не спите,а лежите в кутку на ганчірці, з високопіднятою головою іприслухаєтеся увесь час

Ось із-за вашої манери ухилятися практично закінчилисяусі чашки і тарілки. Це скандал музичний, усі сусіди підтвердять. Це скандал музичний, скандал-концерт,дуже цікавий з боку. Спочатку ваш низький голос, тамщось типу: бу-бу-бу-бу-бу, потім виття, виск, плач, а-а, ба-бах, вступив сервіз - і тиша. У другій частині знову вашживучий низький голос - ба-бах, наростання, виття, виск, писк, тарах - тиша.

Загалом, така дружина бадьорить і розбурхує, але класуне дає. Для завершення життя треба брати зірку скандалу, майстра слова, холодну, злісну, розумну, таку,що припечатує з двох слів і назавжди. Тоді виском і плачем заходжуєтеся ви, хапаєтеся за стіни, за пігулки,крапаєте повз склянку і довгими окремими ночами зализуєте все, що можете дістати.

Це високий клас. Вона діє не по поверхні, а нівечить внутрішні органи. І кликуху дає точну, на усе життя, що залишилося : “Ей ти, придуркувата нікчемність, йди сюди”.Коли ви з нею під руку йдете по вулиці, вона з вами так і поводиться, якраз перед зустріччю з друзями. У вас  через особу проступає череп, і вже на черепі проступає посмішка. “Вирішили подихати”? - запитують друзі. Якраз дихати ви не можете. Убити - так. Усі запитують: що з вами? І вона запитує: що з вами? Відповідати нікому – у вас звуку немає.

Це хороший, справжній, прискорюючий життя скандал. Між такими скандалами хороша любов. Люта, остання, з втратою свідомості, з перервою на реанімацію. Після чого вона ж подає на розлучення.

Тому що жінку скандал не псує, а освіжає. Вона скандалить і живе. А вам скажеш: щоб ти здох, - ви тут же виконуєте.’’

 

І як вам? Жванецький звісно неперевершений!!! Але особисто для себе підтвердив, що читати на українській мові одеського гумориста – це повний фарс! Але експеримент вийшов цікавий.

Так само і цей мовний фарс, що відбувається зараз у нашій країні. І особисто я вважаю, що свідомі українці так само не можуть жити у країні без Тараса Шевченка, так само як і без Михайла Жванецького. (це порівняння звісно образне, але дуже влучне). Тому єднаймося українці, тільки разом ми сила!!!

P.S. Раджу почитати цей уривок від Михайла Жванецького мовою оригіналу, це ви можете зробити тут.

З 8 березня!: Один коментарій

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>