Вітання з Великоднем!

D4usMFTYBKM

Дорогі друзі, рідні, знайомі, барабанщики, танцівники, музиканти і всі Українці, хто читають наш журнал, вітаю вас з світлим святом Великодня!

В це прекрасне свято нас переповнюють Віра, Надія, Любов і Радість, не дивлячись на війну на сході нашої держави, і це дуже важливо! Дуже хочеться, щоб кожен наш боєць на сході відчув це свято, відчув радість і тепло від рідних, друзів і знайомих. Як це, можливо, і дивно не прозвучить, але саме радість і позитивний настрій допоможуть перемогти нам у цій війні. Я у цьому щиро переконаний, і саме цього від всього серця бажаю нашим воякам і всім Українцям!

А всім своїм друзям, рідним і знайомим хотів би побажати улюбленої роботи. Тих, хто її ще не мають – знайти, а решта – наснаги розвивати себе в улюбленій справі!!! Бо саме завдяки улюбленій роботі, ми можемо розвивати себе, дарувати радість іншим людям і розвивати Україну!

Христос Воскрес!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>