Що подарувати на Новий Рік?

Новорічні подарунки
Наближається Новий Рік, час подарунків і новорічного дива. В ці дні ми з вами приємно заклопотані пошуком цікавих і неординарних новорічних подарунків. Що вибрати для найдорожчих людей, як зробити приємне нашим дітям і чим порадувати коханих? Про це ми і поговоримо у сьогоднішній статті.

Отже, почнемо з дітей. Думаю, для дитини віком до 3 років особливо не важливо, який саме ви подарунок підготуєте. Але, все ж  таки, можу порадити щось справді новорічне і музичне. Неодноразово спостерігав, що малеча просто в захваті від новорічних музичних приладів – скриньок, ліхтарів, іграшок тощо.

Для старших дітей дуже добре підходять незвичні іграшки, такі, які дитина ніколи не тримала у руках. Прикладів може бути безліч. Хтось буде в захваті від радіокерованої машини, хтось – від активних настільних ігор – футбол, хокей тощо, ну а хтось залюбки поспілкується з хом’яком, що розмовляє.

Молодь – найбільш складний вік. Тут найважче щось радити. Але я думаю, що дарувати потрібно щось по їхніх інтересах. Один любить танцювати, другий займається певним видом спорту, третя грає на музичному інструменті. Ось і виходить такий контраст, з одної сторони важко підібрати щось таке, щоби справді подобалось, з іншої сторони, варіантів для подарунків просто безліч.

Закохані – тут два варіанти, або це романтизм і вечері при свічках, або реальні буденні цьомки – бомки. У першому випадку краще дарувати новорічні сувеніри, м’які іграшки, звісно ж, квіти, у другому випадку найбільше будуть цінуватися матеріальні речі – телефон, планшет, фотоапарат тощо.

Мама і тато – найрідніші люди, тому їх завжди хочеться здивувати чимось особливим. Ну якщо з татом простіше, – знову ж таки, подарунок по інтересах, то над подарунком мамі потрібно добре подумати. З однієї сторони, тут все дуже просто, але й водночас дуже індивідуально. Тому тут радити я не буду – невдячна це справа. Головне, над чим ви повинні подумати, це подарувати їй справжнє новорічне свято!

Дідусі і бабусі – їх обов’язково потрібно пригостити чимось смачненьким, також гарно було б подарувати їм гарні квіти у вазоні, дивлячись на які, вони згадували б вас кожного дня.

Ось так коротко мої думки щодо новорічних подарунків. Сподіваюся, що комусь з вас вони справді стануть у пригоді.

Також, дуже цікаво було б, щоб ви поділилися своїми варіантами незабутніх новорічних подарунків.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>