Подарункова упаковка – мистецтво фурошикі

Сумка ФурошикіЗалишилося лише два дні до свята весни і жіночої краси – дня 8 Березня. І я впевнений, що ще у багатьох з вас немає подарунка для милих серцю жінок. А неодмінно хочеться порадувати рідних і коханих жінок чимось особливим!

Отже, сьогодні я розповім вам про класичне японське мистецтво – фурошикі, що вчить нас як красиво і зі смаком запаковувати презенти рідним, коханим і друзям!

Дослівно фурошикі означає банний коврик. Ну а зародилася ця техніка ще у далекому сьомому столітті нашої ери. Але спочатку, як більшість напрямків японського мистецтва, воно використовувалося виключно у побутових умовах з практичною метою – переносу предметів різних габаритів.

Потреба щось кудись переносити існувала завжди, і коли чудеса техніки ще не були відомі людству, люди мали використовувати підручні засоби для вирішення свої побутових потреб. І найпростішим засобом для переносу речей японці тоді вважали тканину, яка була у кожній японській сім’ї (та і наші сім’ї зараз не виняток.). Отже, за допомогою обгортання і тих чи інших вузлів з’являлася така собі сумка, з якою було зручно піти на ринок, принести друзям щось смачненького тощо.

Ось так і виникло фурошикі. Еволюція його розвитку дуже цікава. Звісно, шо спочатку навіть ніхто не задумувався, який же матеріал вони використовують. Потім почали виділяти певні забарвлення тканин, що визначали приналежність по певних верств населення. Ну і ще згодом, зрозуміли, що якість і практичність фурошикі напряму залежить від якості матеріалу для нього. І таким матеріалом було визнана бавовна, з якої виготовляють вироби фурошикі і по сьогоднішній день, також у нас час для фурошикі активно використовуються шовкові тканини.

Види подарункової упаковки

У теперішній Японії, спостерігаючі за упакуванням вашого подарунку, ви можете сміливо стверджувати – ця людина не просто продавець, а справжній митець!

І таким митцем, дорогі чоловіки, може стати кожний з нас. Якщо вже зовсім катастрофа на подарунковому фронті, то достатньо лише купити улюблені квіти, коробку цукерків і пляшку хорошого вина. Все це загорнути у яскраві підручні тканини. І я впевнений, що ваші жінки запам’ятають це свято надовго – атже, на перший погляд, у буденні речі ви внесли свій – неоціненний вклад, а жінки це дуже цінують, повірте!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>