Міжнародний день музики

Міжнародний день музики Сьогодні розпочався другий місяць осені і на дворі 01 жовтня, а це означає що саме сьогодні свято у всіх музикантів, співаків і меломанів – Міжнародний день музики!

 

Вітаю усіх, хто тим чи іншим чином причетний до прекрасного світу музики. Бажаю тим, хто творить музику, передусім натхнення, натхнення не тільки до музики, але і до життя.  Тільки позитивні особистості здатні творити позитивну і надихаючу музику.

 

Ну а нам, меломанам, бажаю боротися за якісну музику. Я звісно не ідеаліст у цьому питанні і розумію, що відсіяти весь музичний шлак нереально. Але якщо кожен меломан буде свідомо вибирати якісну музику, музичного непотребу буде ставати все менше і менше. І якість музичного матеріалу буде ставати все кращою і кращою.

 

Особливо хочеться привітати своїх друзів і знайомих, що творять музичну культуру України. Ви робите велику справу, не зупиняйтесь на досягнутому і робіть наш світ краще!

 

Так як сьогодні у більшості робочий і навчальний день, то пропоную після роботи і навчання сьогоднішній вечір провести з музикою – сходити на концерт, подивитися відео, або просто включити плеєр чи магнітофон і насолодитися прекрасними ритмами улюбленої музики. Всім гарного дня і приємного вечора!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>