Унікальні фонтани від Малгожати Ходаковської

Фонтани

Ось про що ми ще не розповідали у нашому журналі, так це про фонтани. А більшість відомих фонтанів по всьому світу – це справді витвори високого мистецтва. Отже сьогодні, нарешті, я розповім вам про фонтани, але, не зовсім звичні фонтани…

Ви коли небудь могли подумати, що витвором мистецтва може бути не просто сам фонтан, а сукупність форми-архітектури фонтану і форми бризків води з нього. Так, з першого речення це здається чимось неможливим. Але, як кажуть, все неможливе – можливо, якщо ви цього захочете.

Ангел

Це доводить нам вже багато років скульптор Малгожата Ходаковська. У її роботах фонтани фактично оживають завдяки дивовижному поєднанню бронзи і води, що у результаті видають унікальні і неповторні жіночі сілуети.

Балерина

Її фонтани прикрашають найвідоміші вулиці Європи і є улюбленим містом туристів, адже всі прагнуть зробити фото на пам’ять з янголом, балериною, тощо.

Весна

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>