Українець Сергій Дишлевий – чемпіон світу з різьби бензопилою

Cергій Дишлевий

Cьогодні хочу поділитися з вами радісною новиною, про яку нещодавно дізнався. Український скульптор з Запоріжжя виграв Чемпіонат світу по різьбі бензопилою. Ім’я нашого героя – Сергій Дишлевий.

Правда потрібно відзначити, що виграв він чемпіонат світу на пару з росіянином Ігорем Лоскутовим, з яким виступав у команді. А тепер докладніше…

Цьогорічний чемпіонат проходив у Німеччині у період з 17 по 25 травня 2015 року і участь у ньому взяло 24 скульптури з Канади, США, України, Німеччини, Еквадору і інших країн. Змагання відбувалися у номінаціях ‘’Швидкісне різьблення’’ і ‘’Створення основної скульптури’’. Тематикою цьогорічного конкурсу було Полювання.

На створення всіх  скульптур командам було дано 5 днів. Команда Ігоря і Сергія створили три скульптури: мисливець з списом, вепр і три собаки, що допомагали мисливцеві. Як зазначає сам Сергій, щоб створити такі роботи ручним інструментом, знадобилося б більше місяця.

Вітаємо нашого співвітчизника з цією почесною перемогою, насолоджуємося прекрасною роботою і бажаємо нових творчих звершень!

Мисливець

Джерело: Уніан

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>