Скульптури з лез ножів від Лі Хонгбо

Змія

Я продовжую свою розповідь про нові грані прекрасного… Ну і сьогодні, у прямому розумінні, у нас подорож по лезу ножа  разом з китайським художником Лі Хонгбо.

Вся справа у  тому, що Лі перетворює кухонні ножі у справжні витвори мистецтва: з їх лез він вирізає узори і фігури, після чого на лезі лишається їх відбиток-негатив.

Таких виробів у нього назбиралося настільки багато, що нещодавно він відкрив свою персональну виставку ‘’Тінь ножів’’. Дану експозицію ви можете побачити у музеї Contemporary by Angela Li у Гонконгу. Вирізані з лез ножів тварини, люди та скелети виростають з їх поверхні, залишаючи  на лезах свій відбиток. Саме цей контраст, на думку багатьох, найбільше заворожує у роботах Лі Хонгбо.

Скелет

Для своїх шедеврів майстер використовує китайські універсальні ножі – різаки. Лі нагадує, що саме китайці надзвичайно люблять їсти ‘’практично все, що рухається’’; і своїми роботами він в черговий раз попереджає нас, якщо людина не зупиниться у своєму прагненні до їжі, людство знищить саме себе .

Олені
Ворон

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>