Скульптури-привиди Роба Малхоланда

Роб Малхоланд
Як відомо, більшість туристів їдуть до Шотландії, щоб дізнатися про міфи і легенди цього надзвичайного краю, і на свої очі побачити хоча б щось таємниче і раніше не звідане. У цьому їм допомагає скульптор Роб Малхоланд з своїми містичними і заворожуючими скульптурами з акрилового органічного скла.

Представити свою експозицію, для підсилення ефекту, майстер вирішив у лісі біля містечка Аллоа. Звісно, що підготовлена до експозиції людина сприйме дану скульптурну інсталяцію саме як мистецький проект. А от для непідготовленого глядача, як зізнаються випадкові туристи, ці роботи спочатку викликають моторошний ефект і їм реально стає страшно, а вже трохи пізніше вони починають розуміти що навколо них знаходиться.
Привид
Справа у тому, що дане органічне скло абсолютно прозоре, за рахунок чого відбувається заломлення світла і образу навколишньої природи. І коли людина випадково розуміє, що біля неї не матінка природа, а хтось ще… стає реально страшно. Але пізніше всі ці роботи викликають тільки захват у всіх глядачів! За специфічний ефект даної експозиції, скульптури охрестили привидами.

Отже, якщо зберетесь до містечка Аллоа, будьте готові до містики і невимовного захвату!
Примари

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>