Незвичайні дерев’яні скульптури від Джеймса Дорана-Веба

Дракон

Скульптури з дерева  - доволі відомий вид мистецтва, про різні напрямки якого ми вже не раз згадували у нашому журналі. Але, що, якщо скульптури робити не з обробленого дерева, а збирати як пазл, з дерев’яних коряг? Можна тільки уявити скільки праці і терпіння потрібно вкладати у такі роботи. Але, звісно ж, це цілком реально. Саме це доводить нам філліпінець Джеймс Доран-Вебб.

Спочатку важко уявити, що горда віверна, неймовірні зайці і породисті скакуни були зібрані з дерев’яних коряг і віток, ніякого зовнішнього впливу, лише надзвичайна майстерність рук.

Цікавитись скульптурою Джеймс почав ще у дитинстві, коли тварин він майстрував з простого паперу у техніці пап’є-маше.  І вже тоді він почав вивчати подробиці тіло будови тваринного світу; йому було цікаво працювати саме з ‘’рухливими’’ скульптурами, а не просто майструвати стоячих звірів.

Зайці

Пізніше Джеймс став працювати з деревом – майстрував меблі, щоб заробити. Але звичайні техніки для нього вже тоді були нецікаві і він вирішив спробувати створити пазлову скульптуру з дерева – дерев’яне пап’є-маше з дерев’яних коряг і віток. І це у нього чудово вийшло, однією з перших скульптур, що принесла йому світову славу, були ці скакуни.

Коні

Зараз у майстерні Джеймс працює  з невеликою командою, що допомагає в очистці і сортуванні дерев’яних залишків. Але, звісно, коряги не можуть забезпечити міцність і надійність скульптур, тому для своїх робіт митець використовує металевий каркас.

Одні з останніх робіт майстра – оці містичні віверни, насолоджуємося!

Віверна
Віверна на баобабі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>