Мікроскопічні скульптури Джонті Хурвітца

Прогулянка

Не пройшло і тижня, як ми познайомилися з неймовірними роботами Йошітоші Канемакі, а сьогодні нас буде дивувати Джонті Хурвітц.

Джонті – лондонський художник, скульптури якого можливо побачити тільки під мікроскопом. Їх товщина – менше людської волосини, а от деталізація просто фантастична! Найбільша скульптура Джонті якраз і має рівно ширину людської волосини. Всі скульптури мають розмір не більше 100 мікрон.

Звісно, що самому Джонті створити таке було б не під силу. Він запросив до себе у команду 15 людей, що і допомогли втілити його ідею у життя. Мета Джонті Хурвітца – з’єднати науку і мистецтво, використовуючи для цього останні технічні розробки і винаходи.

Жінка

Дані скульптури створені за допомогою новітньої техніки 3D друку і техніки, що називається багато фотонна літографія.

Що ж, цікава ідея, подивимося яке на неї очікує майбутнє. А поки що маємо унікальну нагоду ознайомитися з деякими скульптурами Джонті Хурвітца.

Талії

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>