Літаючі скульптури Джерзі Кедзіора

Джерзі

Ми продовжуємо знайомство з мистецтвом скульптури, і сьогодні я розкажу вам про скульптора-чарівника з Польші Джерзі Кедзіора.

Він створює дивовижні скульптури, які, на перший погляд, буквально висять у повітрі!

Народився майстер у 1947 році, має професійну освіту – Національна академія образотворчого мистецтва. На даний момент – відомий дизайнер міських парків і інтер’єрів.

Ляльковод

Свій метод роботи Джерзі тримає у суворій таємниці, і безліч митців ламають собі голову над тим, як же скульптору вдається створювати такі дивовижні роботи?  Але є і такі, що впевнені у розгадці цього феномену.

Гімнаст

Справа у тому, що у всіх скульптурах Джерзі (число яких вже вимірюється сотнями) частина звисає нижче її точки опори. Знавці логічно припускають, що дані скульптури є дуже легкими, а от звисаюча частина – це певна важка противага, котра важить набагато більше усієї конструкції і не дає їй перекинутись.

Канатоходець

Отже секрет автора розкрито?

У любому випадку, краще просто насолоджуватися дивовижними скульптурами Джерзі Кедзіора!

Гімнастка

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>